Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

İSTANBUL VİDEO PLAK KASET CD İSTANBUL VİDEO PLAK KASET CD 
İLETİŞİM İNTERNETÇİLERİ ESNAF ODASIİLETİŞİM İNTERNETÇİLERİ ESNAF ODASI
wwwwww
cdiletisimodasicdiletisimodasi
orgorg
Esnaf Odası
ODAMIZIN LOGOSU ODAMIZIN LOGOSU

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@cdiletisimodasi.org
EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
ESNAF KANUNU ESNAF KANUNU

TESK TESK

KEFAALET KOOPERATİFLERİ KEFAALET KOOPERATİFLERİ


KONFEDERASYONUMUZDAN ESNAFIMIZA AHİLİK HAFTASIND KREDİ MÜJDESİ

KONFEDERASYONUMUZDAN ESNAFIMIZA AHİLİK HAFTASIND KREDİ MÜJDESİ


defa gösterilmiştir
ANKARA- Ahilik haftasında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından esnafa kredi müjdesine çok sevindiklerini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ´Onbinlerce esnaf ve sanatkar en kısa zamanda kredisinin çıkarılmasını istiyor. Yeni iş kuracak, işini geliştirecek yeni nesil esnafın önünü açacak bu kredi ile canlanacak iç piyasada yaratılacak katma değer fazlasıyla Maliyenin kasasına akacaktır´ dedi.

ANKARA- Ahilik haftasında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından esnafa kredi müjdesine çok sevindiklerini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Onbinlerce esnaf ve sanatkar en kısa zamanda kredisinin çıkarılmasını istiyor. Yeni iş kuracak, işini geliştirecek yeni nesil esnafın önünü açacak bu kredi ile canlanacak iç piyasada yaratılacak katma değer fazlasıyla Maliyenin kasasına akacaktır' dedi.

            'BÜYÜMEYE POZİTİF ETKİ'

 Bankalar aracılığıyla 50 bin liraya kadar, 48 ay vadeli 12 ay geri ödemesiz verilmesi için çalışmaların tamamlandığını anlatan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Esnaf ve sanatkarımızı sevindiren kredinin alabilmesini sağlayacak düzenleme tamamlandı. Yeni iş kuracak, işini geliştirecek veya maddi sıkıntı çeken esnafımızın bankalardan kullanacağı kredilerin faiz masrafları da bakanlık tarafından karşılanacak olmasını çok olumlu buluyoruz. Eğer geri ödeme süresi de 48 aydan 60 aya çıkarsa esnafımız daha rahat geri öder. Ayrıca kredinin verilmesiyle iç piyasa canlanacak ve büyümeye de pozitif etkisi olacaktır' diye konuştu.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156


    Tam Ekran